Reklamlarda arama ve değiştirme

Direct Commander yardımıyla yazım hatalarını hızlıca düzeltebilir; reklamlardaki başlıkları, metinleri ve bağlantıları değiştirebilirsiniz (farklı gruplara veya kampanyalara ait olsalar dahi):

 1. Kampanyalar sekmesinden gerekli kampanyaları seçin. Shift veya Ctrl tuşunu basılı tutarak bir kerede birkaç kampanya seçebilirsiniz. Reklam grupları sekmesinde seçilen tüm kampanyaların grupları görüntülenir.
 2. Reklam grupları sekmesinde istediğiniz grupları seçin. Shift veya Ctrl tuşuna basılı tutarak bir kerede birkaç grup seçebilirsiniz. Reklam sekmesinde seçilen tüm grupların reklamları görüntülenir.
 3. Bul ve değiştir işlemi ya Reklam sekmesinde görüntülenen tüm reklamlarda ya da önceden seçilen reklamlarda gerçekleştirilebilir. Son durumda gerekli reklamları seçin.
 4. butonuna basın.

 5. Reklamlarda yerine koy penceresinde değiştirme parametrelerini belirtin.

  Bölüm; alan değerinin başında, sonunda veya herhangi yerinde aranabilir. Yeni bölüm; bulunan bölümün yerine, öncesine veya sonrasına konabilir.

  Değişiklikler bölüm aranmadan tüm (veya seçilmiş) reklamlarda yapılabilir. Bunu yapmak için “Ara” yerine “Tüm değerler” seçeneğini seçin. Yeni bölüm; alanın eski değeri yerine veya değerin başına ya da sonuna eklenebilir.

  Reklamların alan takımı ve diğer arama parametreleri hassas ayarlar bloğunda netleştirilebilir.

  Değiştirme işlemi bir kerede tüm reklamlarda veya tek tek yapılabilir.