Yandex Connect'i yeniden düzenliyoruz

Yandex Connect ortak çalışma platformunda, 2021 yılının sonuna kadar birtakım düzenlemeler yapacağız. Yandex Connect'in mevcut yönetim paneli (https://connect.yandex.com) devre dışı bırakılarak yerine Kurumlar için Yandex 360 kontrol paneli (https://admin.yandex.ru ) kullanıma sunulacaktır. Yandex Connect'in tüm özelliklerine; Yandex Cloud platformu, Kurumlar için Yandex 360 platformu veya diğer servisler üzerinden erişebilirsiniz.

Kurumunuzun tüm verileri olduğu gibi kalır; böylece Yandex servisleriyle kaldığınız yerden çalışmaya devam edebilirsiniz:

Yandex Tracker'ı, Yandex Forms'u ve Yandex Wiki'yi kullanan ve önceden Yandex Connect kullanan tüm kurumlar, 2021'in sonuna kadar Yandex Cloud platformuna taşınacaktır. Kurumunuzun tüm verileri olduğu gibi kalır. Kurumunuz Yandex 360 servislerini kullanmaya devam edebilecektir.

Kurumların taşınma tarihleri ve gerekli işlemler hakkında yöneticilerinizi e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.

Yandex Cloud'a aktarım tamamlandıktan sonra kurumunuzu Yandex Cloud Organization üzerinden yönetmeye devam edebilir ve diğer Yandex Cloud servislerinden yararlanabilirsiniz.

Kurumunuzla Yandex Connect üzerinden çalışmıyor veya kurumunuzu Yandex Cloud platformuna taşımak istemiyorsanız kurumunuzu silebilirsiniz.