Yandex.Connect'i yeniden düzenliyoruz

Yandex.Connect ortak çalışma platformunda, 2021 yılının sonuna kadar birtakım düzenlemeler yapacağız. Yandex.Connect'in mevcut yönetim paneli (https://connect.yandex.com) devre dışı bırakılarak yerine Kurumlar için Yandex 360 kontrol paneli (https://admin.yandex.ru ) kullanıma sunulacaktır. Yandex.Connect'in tüm özelliklerine; Yandex.Bulut platformu, Kurumlar için Yandex 360 platformu veya diğer servisler üzerinden erişebilirsiniz.

Kurumunuzun tüm verileri olduğu gibi kalır; böylece Yandex servisleriyle kaldığınız yerden çalışmaya devam edebilirsiniz:

Yandex Tracker'ı, Yandex Forms'u ve Yandex Wiki'yi kullanan ve önceden Yandex.Connect kullanan tüm kurumlar, 2021'in sonuna kadar Yandex.Bulut platformuna taşınacaktır. Kurumunuzun tüm verileri olduğu gibi kalır. Kurumunuz Yandex 360 servislerini kullanmaya devam edebilecektir.

Yandex.Bulut'a aktarım tamamlandıktan sonra kurumunuzu Yandex Cloud Organization üzerinden yönetmeye devam edebilir ve diğer Yandex.Bulut servislerinden yararlanabilirsiniz.

Kurumunuzun Yandex.Bulut'a aktarılması, kurum yöneticisinin müdahalesine gerek olmadan otomatik gerçekleşir. Aktarım başlamadan önce durum hakkındaki bildirim, kurum yöneticinize e-posta ile gönderilecektir.

Kurumunuzla Yandex.Connect üzerinden çalışmıyor veya kurumunuzu Yandex.Bulut platformuna taşımak istemiyorsanız kurumunuzu silebilirsiniz.