Çalışan kartı

Kurumdaki her çalışanın iletişim ve kişisel bilgileri, o çalışanın kartında görüntülenir. Bu kartı görmek için kurum yapısından bir çalışan seçin veya çalışanın adını girin ya da Connect’in üst panelindeki arama çubuğuna giriş yapın.

Fotoğraf veya kişisel bilgileri değiştirme

Yandex.Connect’teki kişisel bilgilerinizi değiştirmek için:

 1. Yandex.Connect’e giriş yapın.

 2. Yandex hesabınıza geçiş yapın.

 3. Fotoğrafı değiştirmek için, fotoğrafınızdaki simgesine tıklayın ve yeni bir resim yükleyin.

 4. Hesabınız Yandex'teyse (e-posta adresiniz login@yandex.com şeklindeyse) Kişisel bilgilerinizi güncellemek için tıklayın bağlantısına tıklayıp istediğiniz yeni adı, soyadını, doğum tarihini, cinsiyeti, ülke, şehir ve saat dilimini belirtin.

  Not. Yeni veriler Yandex.Connect'te ve Yandex.Tracker gibi diğer servislerde 24 saat içinde görüntülenir. Yapılan değişiklikler birkaç gün sonra dahi görüntülenmezse Destek Ekibi'ne başvurun.
 5. Bağlantı yerinde şu yazıyı görüyorsanız: “Personel bilgilerini değiştirmek için alan adı yöneticisiyle iletişim kurun”, bu durumda hesabınız Connect’te kuruluşunuzun alan adına bağlanır. Kişisel bilgilerinizde değişiklikler yapmak için işletmenizin yöneticisine başvurun.

Kişileri değiştirme

Yandex hesabınız Connect’te kuruluşunuzun alan adına bağlıysa (örneğin login@example.org veya login@example.yaconnect.com) ilave iletişim bilgileri belirtebilirsiniz: e-posta, telefon, kişisel web sitesi, sosyal ağlar vs.

 1. Yandex.Connect’e giriş yapın.

 2. Connect’te kartınızı açın: Kişiler bölümüne gidin ve üst paneldeki Hakkımda butonuna tıklayın.

 3. E-posta bölümünde simgesine tıklayın.

 4. Kişileri değiştirin ve Kaydet butonuna tıklayın.