Bülten Oluşturun

Sınırlama. E-posta listeleri yalnızca e-posta alan adı olan kurumlar tarafından kullanılabilir.

Bülten - posta kutusu grubunun bağlı olduğu adrestir. Bu bülten adresine gönderilen her e-posta, ilişkili posta kutularının her birine teslim edilecektir.

Yandex.Connect’te e-posta listeleri bölümlerin veya ekiplerin ortak adresleridir. E-posta listeleri oluşturmanın en kolay yolu, bir takım oluşturmak ve buna istenilen kişileri davet etmektir. Herhangi bir çalışan bunu yapabilir:

 1. Connect ana sayfasında Kişiler simgesine tıklayın.

 2. Panelin üstünde, Ekipler → Tüm Ekipler sekmesini seçin.

 3. Ekipler listesi altında Ekle’ye tıklayın.

 4. Gerekli alanları doldurun:

  • Ekip adı.

  • Yöneticiler — yönetici ekibin ayarlarını ve düzenlemesini değiştirebilir. Çalışanın adını veya kullanıcı adını yazmaya başlayın ve listeden uygun seçeneği seçin. Aynı anda birkaç çalışan belirleyebilirsiniz.

  • E-posta dağıtım adresi: Ekibin e-posta adresi (örneğin: “my-team@example.org”). Ekip adresi bir bülten olacak - ekibin tüm üyeleri kendisine gönderilen bültenleri alacak.

   Adres 3 karakterden daha kısa olmamalıdır; rakam ve Latin harfleri, alt çizgi ve tire işareti içerebilir (tire işareti adresin başında veya sonunda kullanılamaz).

 5. Oluştur butonuna tıklayın.

 6. Ekip üyeleri listesi altında Ekle’ye tıklayın.

 7. Çalışanın adını, ekibini veya bölümünü yazmaya başlayın ve listeden uygun seçeneği seçin. Aynı anda birkaç yeni üye ekleyebilirsiniz.

  Not. Yandex.Connect'te takımların döngüsel şekilde iç içe geçmesine izin verilmediğini dikkate alın. Örneğin, A takımı B takımına katılır ve B takımı C takımına katılırsa, C takımı A takımına katılamaz.
 8. Ekle butonuna tıklayın.