Abonelik hizmetlerinin ödenmesi

Sınırlama. Bazı ülkelerde ücretli hizmetler mevcut değildir.

Ödeme emri

Yandex.Connect'in her dönemi bir takvim ayına eşittir. Her ayın başında, size, bir önceki dönem için sağlanan hizmetlerin ödeme belgesi iletilir. Ödeme tutarı, Connect'teki hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Hesabınızdan tahsilat yapıldığı sırasında yeterli bakiye yoksa, hesap dengeniz eksiye düşebilir.

Hesaba yükleme yapılması

Yandex.Connect'e hesabınıza yükleme yapmak için:

  1. Hesap bakiyeniz sayfasına gidin.

  2. Yükleme için bir miktar belirtin ve Yükle butonuna tıklayın.

  3. Servis ücreti Yandex.Balance servisi aracılığıyla ödenir:

    1. Ödeme yöntemini seçin. Gerçek ve tüzel kişiler için ödeme yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgiyi ödeme yöntemleri sayfasına gidip edinebilirsiniz.

    2. Fatura çıkar butonuna tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin.

    Yandex.Balance servisi hakkında ayrıntılı bilgi için ilgili Yardım bölümünü okuyun.

Borçluluk

Uyarı. Ayın sonunda, hesap dengeniz ekside kalırsa, ücret karşılığı sağlanan tüm servisler askıya alınacaktır. Yandex.Connect'in ücretli servislerini kullanmaya devam etmek için, hesap bakiyenizi para yükleyerek pozitif bir değere yükseltin.
Kurumlar için Disk

Ödenmiş Abonelik sona erdiğinde, tüm ücretli özellikler kapanmış olacaktır. Ayrıca, Disk'teki dosyalarınızın boyutu toplam kullanılabilir alanı aştıysa yeni dosya yüklenemez, dosya paylaşılamaz, ortak klasör oluşturulamaz ve video izlenemez. Daha önce paylaştığınız dosyalar ortak bağlantı yoluyla indirilemez fakat Disk’e kaydedilebilir. Dosyalarla yapılan diğer işlemler engellenmez ve sınırlanmaz. Dosyaları görüntüleyebilir, bilgisayara indirebilir, düzenleyebilir, taşıyabilir ve silebilirsiniz.

Tüm ücretli servisleri tekrar kullanabilmek için, hesap bakiyenize para yükleyin.
İpucu. Dosyaları kaybetmemek için, silmeden önce bilgisayarınıza indirin.

Örneğin, çalışanlardan biri Disk’e 40 GB dosya yükledi. Abonelik kapandıktan sonra Disk’te sadece 10 GB yer kalır. Çalışan, mevcut 30 GB’lık fazladan dosyayı kaldırana veya aboneliği yenileyene kadar yeni dosya yükleyemez. Ancak önceden indirilmiş olan dosyalar görüntülenebilir, indirilebilir, taşınabilir, düzenlenebilir ve silinebilir.

Yandex.Tracker

Tracker kapandıktan sonra kuruluşun tüm çalışanların erişimi engellenmiş olur. Servis, bağlantı kesildikten sonra 30 gün boyunca verilerinizi saklar. Abonelik yenilenmezse veriler silinir.