Kurumlar için Yandex 360’a neler dahildir

Servis Yardımına gitmek için listeden seçin:

Yandex Mail

Alan adınızdaki kurumsal posta. Yöneticiler, çalışanlar ve departmanlar için ek adresler bağlayabilir, e-posta işleme kuralları belirleyebilir, iş arkadaşlarının yazışmalarını arşive kaydedebilir ve silinmiş e-postaları bulabilir.

Yandex Disk

İşletmenizin dosyaları için bulut depolama hizmeti. Kullanıcılar, dosyaları yükleyip şirketin diğer çalışanlarıyla paylaşabilir veya kullanıcılara bağlantılar göndererek dosyaları genel erişime açabilirler. Yöneticiler, kurumun çalışanları için Yandex Disk alanını artırabilir.

Yandex Messenger

Şirket içindeki iş arkadaşları arasında iletişim kurmak için bir araç. Çalışanlar, kişisel ve grup sohbetlerinde sohbet edebilir, kanalları okuyabilir, sesli ve görüntülü aramaları kullanabilirler. Yöneticiler, botları kullanarak kurumun dahili süreçlerini otomatikleştirebilir.

Yandex Telemost

Görüntülü toplantı ve yayın servisi. Kullanıcılar, bağlantı aracılığıyla katılımcıları ve izleyicileri davet edebilir, toplantıyı kaydedebilir, ekran paylaşımını etkinleştirebilir ve toplantıda neler olduğu hakkında bir grup sohbetinde yorum yapabilir.

Yandex Notlar

Not oluşturma ve saklama servisi. Çalışanlar fikirleri not alabilir, toplantı notları alabilir ve notlara resim ekleyebilir. Notlar buluta kaydedilir ve çalışanın bilgisayarına veya telefonuna bir şey olsa bile kaybolmaz.

Yandex Takvim

Günlük görevlerin ve önemli olayların planlayıcısı. Çalışanlar, takvimlerini iş arkadaşlarıyla paylaşabilir ve katılımcıların meşguliyetine göre etkinlikler oluşturabilir. Kurumunuzun bir ofisi varsa, yöneticiler toplantı odaları oluşturabilir ve çalışanlar bunları yüz yüze toplantılar için rezerve edebilir.

Yandex Belgeler

Bir bilgisayardan veya mobil cihazdan metin dosyaları, elektronik tablolar ve sunumlarla çalışmak için bir araç. Çalışanlar, kurumunuzun Yandex Disk’inde doküman oluşturabilir ve bunları iş arkadaşlarıyla birlikte düzenleyebilir.

Kurumlar için Yandex 360 servislerini kullanan kurumlar için Yandex Browser’ı kurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Yardım bölümünü okuyun.

Kurumlar için Yandex 360 servislerini kullanan kurumlar için Yandex Tarayıcısı

Tablo, kenar çubuğu ve görev çubuğundan erişilebilen önceden yüklenmiş servislere sahip tarayıcı. Tarayıcı, işletim sistemi arabirimi veya komut satırı (terminal) aracılığıyla yapılandırılır: tüm kurum veya ayrı çalışanlar için tek tip ayarlar belirleyebilirsiniz.