Kullanıcıları davet et

Kullanıcıları, Yandex’teki kendi hesaplarını kullanarak sizinle çalışmaları için kurum hesabınıza davet edebilirsiniz. Kullanıcıları davet etmek için alan adını bağlamanız gerekmez.

Sınırlama. Yeni çalışanlar dikkate alınarak tarifeyi ödemek için hesabınızın bakiyesinde yeterli para olmalıdır. Kuruma 1.000’den fazla katılımcı eklemek istiyorsanız, lütfen sayfanın altındaki formu kullanarak destekle iletişime geçin.

Davet edilen kullanıcılar, sizin alan adınızda posta kutularına sahip olmaz. Öte yandan, bu kullanıcılar Kurumlar için Yandex 360’ın kurumunuza bağlı tüm servislerini kullanabilirler.

Kullanıcıları kurumunuza davet etmek için aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Kurum yöneticisi olarak oturum açın.
  2. Çalışan ekle butonuna tıklayın ve pencerenin üst kısmında Davet et’i seçin.
  3. Kopyaladığınız bağlantı adresini, kurum hesabınıza davet etmeniz gereken bir veya birden fazla çalışana gönderin.

    Uyarı. Bağlantı adresi yalnızca 10 dakika boyunca geçerlidir. Bu süre dolduğunda, yeni bir bağlantı adresi talep etmeniz gerekir. Bu işlem için bağlantı adresini açtığınız pencereyi kapattıktan sonra yeniden Kullanıcı ekle butonuna tıklayın.

Davet ettiğiniz kullanıcı, bağlantı adresine tıkladığında kurumunuza katılmış olur. Bu işlem için kullanıcının, kurumunuzda çalıştığı sırada kullanacağı Yandex hesabına giriş yapması gerekir.