Kullanıcı davet etme

Kullanıcıları, kendi hesaplarını kullanarak sizinle çalışmaları için işletme hesabınıza davet edebilirsiniz. Kullanıcı davet etmek için alan adını ilişkilendirmeniz gerekmez.

Sınırlama. İşletmeye en fazla 1000 kullanıcı eklenebilir. Daha fazla kullanıcı eklemek isterseniz destek ekibiyle iletişime geçin.

Davet edilen kullanıcıların, sizin alan adınızın geçtiği posta kutuları olmaz. Öte yandan, bu kullanıcılar Kurumlar için Yandex 360'ın kurumunuza bağlı tüm servislerini kullanabilirler.

Not. Yandex.Connect'i kullanıyorsanız kurumunuza bağlı olan Yandex.Connect servisleri de çalışanlarınızın erişimine açık olur.

Kullanıcılarınızı işletmenize davet etmek için aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Kurum yöneticisi olarak oturum açın.
  2. Önce Kullanıcı ekle butonuna ardından pencerenin üst tarafındaki Davet et’e tıklayın.
  3. Kopyaladığınız bağlantı adresini, işletme hesabınıza davet etmeniz gereken bir veya birden fazla çalışana gönderin.

    Uyarı. Bağlantı adresi yalnızca 10 dakika boyunca geçerlidir. Bu süre dolduğunda yeni bir bağlantı adresi talep etmeniz gerekir. Bu işlem için bağlantı adresini açtığınız pencereyi kapattıktan sonra yeniden Kullanıcı ekle butonuna tıklayın.

Davet ettiğiniz kullanıcı, bağlantı adresine tıkladığında işletmenize katılmış olacak. Bu işlem için kullanıcının, işletmenizin faaliyetlerinde kullanacağınız Yandex hesabında yetkilendirilmesi gerekir.