Browser
Tarayıcıdaki öneriler

Ayarları içe aktarma. Tüm masaüstü tarayıcılar.

Yandex.Browser, bilgisayarınızda kurulu başka bir tarayıcıdan favori bağlantılarınızı, görüntülenmiş sayfalar geçmişini ve diğer ayarları yükleyebilir.

Yandex.Browser'ın kurulumu esnasında ayarlarınız, şimdiye kadar varsayılan olarak kullandığınız tarayıcıdan otomatik olarak aktarılacaktır. İçeri aktarılan veriler yüklenen tarayıcıya bağlıdır.

İçeri aktarılan verilerYandex. BrowserYandex.İnternetYandex.ChromeGoogle ChromeMozilla FirefoxOperaInternet ExplorerAmigoEdge
1216+

Açık sekmeler

+ + + +
Arama motorları + + + + + + + + +

Tablo ayarları

+ + + + + + +

Favoriler

+ + + + + + + + + +

Görüntüleme geçmişi

+ + + + + + + + + +

Kaydedilen şifreler

+ + + + + + + + +

Çerezler

+ + + + + + + +

Uzantılar

+ + + + +

Otomatik form doldurma, protokol işleyicileri ve dosya kaydetme yeri için ayarlar

+ + + + + + + + +
Not. Mozilla Firefox tarayıcısında ana parola ayarlandıysa Yandex.Browser kaydedilen site şifrelerini içeri aktaramayacaktır.

Yandex.Browser ilk başlatıldığında şimdiye kadar varsayılan olarak kullandığınız tarayıcıdaki ayarlarınızın taşınmasıyla ilgili bir mesaj göreceksiniz. İçeri aktarımı iptal etmek için İptal butonuna tıklayın. İçeri aktarılan tüm ayarlar iptal edilecektir.

Yandex.Browser'ı kurduktan sonra ayarları manuel olarak içeri aktarabilirsiniz. Bu şekilde örneğin varsayılan olarak ayarlamadığınız tarayıcıdaki ayarları veya ayarların sadece bir kısmını aktarmanız mümkün.

Ayarları manuel olarak içe aktarmak için:

Kullanıcı profilleri bölümünde Favorileri ve ayarları içe aktar butonuna tıklayın.

Favorilerin ve ayarların taşınması penceresinde ayarların içeri aktarılması gereken tarayıcıyı ve içeri aktarılacak öğeleri seçin.

İçeri aktar butonuna tıklayın.