Bellek kartına uygulama aktarımı

Not. Bu özellik yoksa, cihazınızın üreticisi veya Android sürümünüz tarafından desteklenmiyordur.

Varsayılan olarak Yandex Browser Light cihazın dahili belleğine kurulur. Boş alandan tasarruf etmek için uygulamayı bir SD kart'a aktarın.

Uygulamayı karta aktarma

Not. Üreticiler, cihazlarındaki Android'in dış görünümünü değiştirebilir ve menü öğelerinin her zaman aynı şekilde adlandırılmamasına neden olabilir. Aşağıda değişiklik yapılmamış Android sürümü için başlıklar verilmiştir. İstediğiniz ayarları bulamıyorsanız, cevabı cihazınız için Yardım'da arayın.
  1. Cihazınızın ayarlarını açın.
  2. Uygulamalar'ı seçin.
  3. Yandex Browser Light uygulamasını seçin.
  4. Depo → Düzenle'ye tıklayın.
  5. Bellek kartı'nı seçin.

Bundan sonra uygulama verileri harici ortama aktarılır. Bu verileri cihazınıza geri getirmek için Depo → Düzenle'ye tıklayın ve Cihaz belleği'ni seçin.

Yardım bölümünde aradığınız bilgiyi bulamadıysanız veya Yandex Browser Light ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız lütfen tüm eylemlerinizi adım adım açıklayın. Mümkünse ekran görüntüsü alın. Böylelikle, destek uzmanlarımızın sorunu gidermelerine yardımcı olabilirsiniz.

Not. Yandex servislerinin çalışmasıyla ilgili sorunlar için bu servislerin Destek Ekibi'ne başvurun:
Masaüstü Yandex Browser
Masaüstü Yandex Browser sorunları ile ilgili doğrudan Browser'dan yazın:  → Gelişmiş → Sorun bildir veya form yoluyla.
Mobil uygulama Alisa'lı Yandex
Yandex ana sayfası
Sorunuz Yandex ana sayfası ile ilgili ise (tasarım temasını değiştirme, ana sayfa bloklarını veya servis simgelerini yapılandırma, Yandex Money bulma vb.) formu kullanarak yazın. Yandex ana sayfa hakkında soru seçeneğini seçin.
Yandex Mail
Yandex Mail işleyişi hakkında (reklamları devre dışı bırakma, diğer kutulardan e-posta toplamayı yapılandırma, silinen e-postaları kurtarma, spam'e düşen e-postaları bulma vb.) formu kullanarak yazın.
Arama ve sonuçlar
Arama ve sonuçlar hakkında (arama sonuçlarında sitenin sıralaması, yanlış arama sonuçları vb.) formu kullanarak yazın.