Tehlikeli Sayfaları Engelleme

Mobil Yandex Browser tam olarak gelişmiş bir antivirüs ürün olmasa da zararlı bir siteye girdiğinizde sizi uyarabilir. Aynı zamanda tarayıcı, cihazınızı antivirüslerin engellemediği tehditlere karşı korur. Tam koruma için her ikisinin de kullanılmasını öneriyoruz.

Bir sayfa açtığınızda Yandex Browser bu sayfayı virüslü kaynaklar veritabanından kontrol eder. Veritabanı kontrolü sonucunda tespit edilen sayfa açılmaz. Ekranda bir bildirim görüntülenir, Akıllı Satır'da ise simgesi belirir. Uyarıyı yok sayarak tehlikeli içerik bulunan bir siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Uyarı. Ancak bunu yapmamanızı öneririz. Kötü amaçlı kodlar bilgisayarınıza virüs bulaştırabilir veya başkalarının kişisel bilgileriniz ile çevrimiçi ödeme verilerinize erişmesine yol açabilir.

Yardım'da bilgi bulamadıysanız veya mobil Yandex Browser'da bir sorun yaşıyorsanız lütfen tüm eylemlerinizi adım adım açıklayın. Mümkünse ekran görüntüsü alın. Böylelikle, destek uzmanlarımızın sorunu gidermelerine yardımcı olabilirsiniz.

Not. Yandex servislerinin çalışmasıyla ilgili sorunlar için bu servislerin Destek Ekibi'ne başvurun:
Masaüstü Yandex Browser
Masaüstü Yandex Browser sorunları ile ilgili doğrudan Browser'dan yazın:  → Gelişmiş → Sorun bildir veya form yoluyla.
Mobil uygulama Alisa'lı Yandex
Yandex ana sayfası
Sorunuz Yandex ana sayfası ile ilgili ise (tasarım temasını değiştirme, ana sayfa bloklarını veya servis simgelerini yapılandırma, Yandex Money bulma vb.) formu kullanarak yazın. Yandex ana sayfa hakkında soru seçeneğini seçin.
Yandex Mail
Yandex Mail işleyişi hakkında (reklamları devre dışı bırakma, diğer kutulardan e-posta toplamayı yapılandırma, silinen e-postaları kurtarma, spam'e düşen e-postaları bulma vb.) formu kullanarak yazın.
Arama ve sonuçlar
Arama ve sonuçlar hakkında (arama sonuçlarında sitenin sıralaması, yanlış arama sonuçları vb.) formu kullanarak yazın.