Protect: Şifre kaydetme

Şifrenizi siteye ilk girdiğinizde Mobil Yandex Browser size bu şifreyi kaydetmeyi önerir. Siteye yapılan sonraki ziyaretler sırasında kayıtlı şifre otomatik olarak girilir.

  1. Otomatik şifre kaydetme
  2. Otomatik şifre girme
  3. Kullanıcı adları arasında geçiş yapma

Otomatik şifre kaydetme

Uyarı. Verilerinizi korumak için tüm sitelerde karmaşık ancak hatırlaması kolay şifreler kullanın.

Tarayıcınız girilen şifreleri varsayılan olarak kaydeder. Belirli bir sitenin şifresinin saklanmasını istemiyorsanız şifreyi girerken sanal klavyenin üstünde görünen Şifreyi tarayıcıda kaydet seçeneğini devre dışı bırakın.

Daha önce bir ana şifre oluşturduysanız site şifresini kaydederken bu şifreyi girmeniz gerekecektir. Ana şifre, şifreleme algoritmasında kullanılır ve yalnızca ezberinizde bulunduğu için daha iyi koruma sağlar.

Otomatik şifre girme

Kullanıcı adınızı girin. Kullanıcı adınızı girdikçe sanal klavyeden bu siteye giriş yaptığınız kullanıcı adları görülür. Bunlardan birini seçtikten sonra kullanıcı adı ve şifresi, form alanlarına girilir.

Daha önce ana şifre oluşturduysanız kullanıcı adı seçtikten veya girdikten sonra bu şifreyi de girmeniz gerekir. Bu, tarayıcınızın site şifresini çözmesi ve forma yerleştirmesi için gereklidir.

Kullanıcı adları arasında geçiş yapma

Siteye başka bir kullanıcı adı altında girmek için, imleci kullanıcı adı giriş alanına yerleştirin. Tarayıcı, sanal klavyenin üstünde farklı sitelerde kullandığınız kullanıcı adları listesini görüntüler. Bunların içinden uygun olanı seçin.