Protect: Şifre Yöneticisi

Uyarı. Bu özellik, geliştirme aşamasında olduğu için tüm kullanıcılar için geçerli değildir.

Birçok şifreyi hatırlamak zordur, bu nedenle kullanıcılar aynı şifreyi farklı sitelere girmekte, şifreleri bilgisayardaki bir dosyada saklamakta veya bir kağıda yazmaktadır; bunlar uygun ve güvenli değildir. Bu sorunun çözümünde kimlik doğrulama verilerinizi güvenli bir şekilde korunan bir yerde saklayan ve bunları otomatik olarak sitelerdeki formlara ekleyen özel şifre yöneticileri yardımcı olur.

Not. Şifre yöneticisinin ek yararı, kimlik avı korumasıdır. İnsandan farklı olarak, program görsel olarak taklit edilmiş olan bir siteyi ayırt edebilir ve bu nedenle de bir kimlik avı sitesindeki yetkilendirme formuna kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmez.

Mobil Yandex Browser, kendi Şifre Yöneticisi'ne sahiptir. Bu şifre yöneticisini kullanarak sitelere ilişkin kullanıcı adlarını ve şifreleri kolaylıkla gözden geçirebilir, silebilir veya değiştirebilirsiniz. Eşitleme özelliği, Yandex'in güvenli sunucularında bir şifre deposu tutmaya imkan tanır ve tüm cihazlarınızdan bu depoya erişebilmenizi sağlar.

Tarayıcı bu şifreleri kodlarken, sadece sizin bildiğiniz bir ana şifreyi anahtar olarak kullanır. Unutmanız halinde şifreleri kurtarabilmek için bir yedek şifreleme anahtarı oluşturun.

Mobil Yandex Browser'ın Şifre Yöneticisi, şifrelerinizi kolayca görüntülemenizi, değiştirmenizi ve silmenizi sağlar.

Şifre Yöneticisi'nin özellikleri hakkında daha fazla bilgi:

Aradığınız bilgileri Yardım bölümünde bulamadıysanız veya Yandex Browser hatalı çalışıyorsa lütfen karşılaştığınız sorunu adım adım açıklayın. Mümkünse ekran görüntüsü alın. Böylelikle kullanıcı destek uzmanlarımıza sorununuzu çözüp gidermelerinde yardımcı olursunuz.