Çevrimdışı çalışma modu

Uyarı. Geliştirme sürecinde olduğumuz için çevrimdışı çalışma modu henüz tüm kullanıcılara açık değildir.

Aşağıdaki durumlarda mobil Yandex Browser açılan sayfaların kopyalarını kaydederek bunları internetteki ilgili sayfaların yerine açar:

  • İnternet bağlantısı olmadığında,
  • Mobil veri aktarımı devre dışı olduğunda,
  • Uçak modu etkinleştirildiğinde.

Bu durumlarda Akıllı Satır'da “Sayfa çevrimdışı modda yüklendi” bildirimi ve sekme gezinme modunda sayfa başlığının altında “Kaydedildi” bildirimi ile simgesi görüntülenir.

Telefonunuzun, çevrimdışı çalışma modunu kullanabilmesi için en az 1024 MB (Android 8.0 ve sonraki sürümler) veya 512 MB (Android 8.0'den önceki sürümler) belleğe sahip olması gerekir.

Tarayıcınız açılan sayfaların maksimum 50 kopyasını kaydedebilir. Çevrimiçi olarak sayfadan her çıkışınızda sayfanın kayıtlı kopyası otomatik güncellenir.

Not. Lütfen dikkat! Kayıtlı sayfa kopyasında mevcut bağlantılar ve etkileşimli öğeler bazen çalışmayabilir. Bu durumda bunlara tıkladığınızda tarayıcınız Akıllı Satır'daki simgesine tıklayarak sayfayı güncellemenizi ister.

Çevrimdışı çalışma modunun devre dışı bırakılması

  1. Akıllı Satır'da simgesine veya bağlantı durumu simgesine tıklayın.
  2. Sayfaların kopyalarını kaydet seçeneğini devre dışı bırakın.

Aradığınız bilgileri Yardım bölümünde bulamadıysanız veya Yandex.Browser hatalı çalışıyorsa lütfen karşılaştığınız sorunu adım adım açıklayın. Mümkünse ekran görüntüsü alın. Böylelikle, destek uzmanlarımızın sorunu gidermelerine yardımcı olabilirsiniz.

Not. Yandex.Browser'ın masaüstü sürümü ile ilgili sorunlar hakkındaki geri bildirim formunu ayrıca bize gönderin.