Güvenlik

Yandex yalnızca güvenilir iş ortaklarıyla çalışır. Servis her gün sunulan bilgilerin doğruluğunu, çağrı merkezi erişimini, ek komisyonlar alınmadığını ve bilette gerçek fiyatın gösterilmesini kontrol eder.

İnternetten uçak bileti satın almadan önce herhangi bir değişiklikte, bilet iadesinde ve diğer olağandışı durumlarda ne yapmak gerektiğini önceden bilmek için Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni dikkatle okumanızı öneririz. Elektronik bileti, Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde belirtilen sürelerde aldığınızdan ve üzerindeki tüm bilgilerin,seçimlerinizle uyumlu olduğundan emin olun. İzin verilen bagaj limitlerine de dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bilet satın alınırken gerekli tüm belgelerin doğru düzenlenebilmesi için yolcuya ilişkin gerçek bilgilerin belirtilmesi gerekmektedir. Bilgilerin yanlış olması durumunda yolcunun uçuşuna izin verilmeyecektir.

Güvenlikle ilgili her türlü sorularınızı bileti satan şirkete veya ilgili havayolu şirketine yönlendirin.

Uçak biletinizin ücretini ödedikten sonra belirttiğiniz e-posta adresine ödeme onayı ve elektronik bilet içeren bir e-posta gelecektir. Onay e-postasının gelmemesi halinde sitesinden uçak biletini satın almış olduğunuz şirketin Müşteri Hizmetleri’ne başvurun.