Uçak bileti nasıl satın alınır

Uçak bileti satın almak için:

  1. Size uygun olan bilet teklifleri bulun. Daha uygun teklifler bulmak için varış noktasını veya yolculuk tarihlerini değiştirmeyi de denemenizi öneririz.
  2. Satın al butonuna tıkladığınızda açılacak ayrı bir pencerede seçtiğiniz uçak seferi (veya yolculuğunuz “gidiş dönüş” ise ilgili gidiş ve dönüş seferleri) hakkında ayrıntılı bilgiler görüntülenir. ve ayrıca seçtiğiniz fiyat karşılığında size bilet satmayı taahhüt eden servis ortağının bilet satış işlemi formu tarayıcınızda yeni bir sekme olarak otomatik açılacaktır. Bu sayfada bilet işlemlerinizi tamamladıktan sonra ödeme yapmak üzere sizin için uygun bir yöntem seçebilirsiniz.

Aynı bir uçak seferi için farklı şirketlerde bilet fiyatlarının farklı olabileceğini unutmayın. Bu durum, taşımacıların farklı satıcı şirketler için farklı işbirliği şartları uygulamasından ve hizmet bedeli tutarındaki farklılıklardan kaynaklanır. Seçtiğiniz uçak seferi için diğer servis ortaklarındaki bilet fiyatları pencerenin sağ alt kısmında görüntülenir. Fiyatlar, belirttiğiniz yolcu sayısı ve yaş bilgilerine göre belirlenerek gösterilir.

Önerilen tekliflerden birine göre bilet alım işlemini başlatmak için Satın al butonuna tıklayın. Tarayıcınızda yeni bir sekme olarak açılan servis ortağı bilet satış formu sayfasında alım ve ödeme işlemlerinizi tamamlayın.

İşlemler tamamlandıktan sonra bilet rezervasyon durumunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

Not. Tüm uçak bilet satışları, Yandex.Bilet servis ortakları tarafından yapılır. Dolayısıyla rezervasyonlar ve alım işlemleriyle ilgili her türlü sorularınızı servis ortaklarına doğrudan iletmenizi önemle rica ederiz.