Yol boyunca akla gelen ilk marka siz olun.

Türkiye'nin en popüler navigasyon uygulaması olan Yandex Navigasyon üzerinde sürücülerin aklına gelen ilk marka olmak için reklam modellerimizden size en uygun olanına karar verin. Bilinirliğinizi artırırken markanız için en doğru yol haritasını çizin.


Kullanım Sayıları

Neden Yandex Navigasyon?

Lokal hedefleme ile satışlarınızı artırın

Yakınlarda sizin gibi bir işletme arayan sürücülere navigasyon üzerinden reklamınızı gösterin, anında satın almaya teşvik edin.

Müşterinizi trafikte, yolda yakalayın

Klasik reklam modellerinin dışında akıllarda yer edin. Trafikte kalan veya yoldaki sürücülere navigasyon içindeki Digital Billboard’lar üzerinden ulaşın.

Yaratıcı kampanyalara imza atın

Türkiye'nin ilk hiperlokal reklam mecrası olan Yandex Navigasyon üzerinde yaratıcı kampanyalar yaratın, en etkili yollardan potansiyel müşterilerinizle etkileşime geçin.

Reklam Modelleri:

Branded Pop-Up Pins

Markanızın sürücülerin rotalarının üzerinde ya da yakınında olduğunu bilgilendiren, etkili bir uygulama. Kullanıcı rotasında ilerlerken ortalama
1 veya 2 km yakınında bulunan markanın lokasyonu, otomatik olarak branded pin şeklinde haritada belirir.

Pin’in üzerine tıklanıldığında reklam metni ve “git” opsiyonları gösterilir, rota yeniden oluşturulur. Reklam içeriği logo, metin veya banner’dan oluşur. Uygulama ekranında aynı anda sadece bir branded pin gösterilir.

Cursor Model

Cursor reklam modelinin oyunlaştırma özelliği dijital reklama farklı bir boyut getirdi. Bu reklam modelinde uyglama içinde yer alan standart Navi oku reklam verenin belirlediği 3 boyutlu marka ikonu ile değiştirilir. Kullanıcılar belirlenen marka ikonu ile rotalarını takip ederler.

Custom Category

Custom Category reklam modeli ile markanızın görünürlülüğünü artırabilirsiniz. Uygulama her açıldığında logonuz kategoriler kısmında görünür. Logoya tıklanıldığında markanıza ait tüm lokasyonlar logolu pinler şeklinde haritada gösterilir.

İşaretlenmiş branded pin'lere tıklanıldığında metin ve logodan oluşan reklam ekranda belirir. Kullanıcıların %90’ı “Arama” ekranını kullanır. “Arama” ekranı günde 1m üzerinde görüntüleme alır.

Digital Billboard

Lokasyondan bağımsız reklam modeli Digital Billboard ile hedeflemek istediğiniz bölgeyi markanızın lokasyonundan bağımsız olarak seçebilir, en etkili noktalarda reklamınızı gösterebilirsiniz.

Digital Billboard’ların görünür olması için kullanıcıların rotasından
50 m - 500 m mesafede bulunması gerekir.

Digital Billboard’lara eklenen “Ara” ve “Kaydet” butonları ile Navi kullanıcıları ilgili numarayı arayabilir ya da promosyon kuponunu kaydederek avantajlardan yararlanabilirler.

Zero Speed Banner

“Zero Speed Banner” yoğun trafikte navigasyon ile yol alırken, 0 km’de beklediğiniz anlarda uygulamanızın alt kısmında otomatik olarak belirir. Banner’ı yukarı kaydırdığınızda kampanya mesajı ile karşılaşırsınız.

Reklam verenlerin tercihine göre banner alanına “Ara” veya “Haritada Göster” butonları eklenebilir. Navi kullanıcıları bir saat içerisinde sadece bir kez Zero Speed Banner’ı görebilirler.

Ads On Route

"Ads on Route" reklam modeli ile kullanıcı rota oluşturduğunda, rotadan 5 dakikalık mesafede reklam verenin lokasyonu var ise "Uğra" seçeneği ile marka logosu ekranda belirir.

İş Ortaklarımız

Wed Oct 25 2023 16:29:09 GMT+0300 (Moscow Standard Time)