Gerçek zamanlı trafik ve navigasyon uygulaması.

Gerçek zamanlı trafik bilgisine ulaş

Yandex Navigasyon, kullanıcıların verilerine dayanan, en güncel trafik bilgisine sahip navigasyon uygulamasıdır. Milyonlarca kullanıcıdan beslenen, anlık verilerle doğru ve güncel trafik bilgisine ulaşmanı sağlar. İster trafiğe çıkmadan önce, ister çıktıktan sonra trafiği kontrol edebilir, senin için en doğru rotayı oluşturabilirsin.
7:00
Trafik akıcı

Rotanı oluştur

Gitmek istediğin adresi yaz ya da yerin adını söyle, rotanı oluştur. Yandex Navigasyon rotanı oluştururken sana bir ya da birden fazla seçenek sunar. Gitmek istediğin yerde trafik yoğunsa Yandex Navigasyon bilinen yollardan başka alternatif yollar sunarak trafiğe takılmanı önler. Senin için en uygun rotayı Yandex Navigasyon sana gösterir.

Sana en yakın park yerlerine ulaş

Yandex Navigasyon park sorununa da çözüm getiriyor. Bulunduğun yerdeki, sana en yakın park alanlarına Yandex Navigasyon üzerinden kolayca ulaşıp, park arama derdinden kurtulabilirsin.

Sosyal navigasyona sen de katıl

Sosyal navigasyon ile trafik kazası, yol çalışması gibi yollardaki problemleri bilgi balonculuklarından öğrenebilirsin. Yolda karşılaştığın problemleri sen de baloncuğa yazarak veya işaretleyerek diğer kullanıcıların da bu bilgilerden yararlanmasını sağlayabilirsin. Ayrıca harita üzerinden eğlenceli mesajlar bırakarak ya da okuyarak trafiğin sıkıcılığını yenebilirsin.

Sesli yol tarifi al

Yandex Navigasyon’la araba kullanırken gözünü yoldan ayırmazsın. Gitmek istediğin yere nasıl gideceğini sesli olarak öğrenebilir, yol tariflerini dinleyebilirsin. Yandex Navigasyon arka planda çalışırken telefonunda istediğin bir uygulamayı açtığında sesli yol yönlendirmelerini almaya devam edersin. Ayrıca Yandex Navigasyon yolculuk sırasında daha iyi bir rota keşfederse bunu sana haber verir.

Aradığın yeri
kolayca bul

Yandex Navigasyon’daki arama barına bulmak istediğin yerin adını-adresini yaz ya da en sık aranan kategoriler arasından birini seç, aradığın yere kolayca ulaş. Hastane, eczane ya da benzinlik gibi acil ihtiyaçlarını kategoriler kısmında bulabilirsin.

Favori yerlerine
anında ulaş

En çok gittiğin yerleri (ev, iş, favori restoran...) “Yerlerim” sekmesine eklediğinde her seferinde adres bilgilerini yazmana gerek kalmaz. Yandex Navigasyon rotanı direkt oluşturur.

Sesli komutla
rota oluştur

Yandex Navigasyon sesli komutunu algılar, gitmek istediğin yerin adresini yazmana gerek kalmaz. Yandex Navigasyon’a “Hey Yandex, Cevahir Alışveriş Merkezi’ne gidelim” dediğinde uygun rota seçeneklerini sana sunar.

İndir ve kullanmaya başla