İletişim

Lev Tolstoy ofisi
Adres
Ulitsa Lva Tolstogo 16, Moscow, Russia 119021
Çağrı Merkezi
Yandex.Direct Müşteri Hizmetleri Departmanı
Halkla İlişkiler Departmanı
Tedarikçiler için
Yandex projelerinde yardım ve Destek Ekibi'ne başvuru
Yandex.Taksi müşteri desteği
Yandex.Taksi ile işbirliği
Nasıl gidilir

Yürüyerek

Metro ile Park Kulturı (Парк Культуры) istasyonuna kadar gidin. Kırmızı hattaki Park Kulturı istasyonuna geldiyseniz Komsomolskiy Prospekt’e (Комсомольский проспект) çıkmanız gerekir. Kahverengi hattaki Park Kulturı istasyonu tek çıkış bulunmaktadır, yanlış bir yere çıkmanız zaten mümkün değildir. Yukarı çıktıktan sonra sağa, sonra tekrar sağa dönün ve Komsomolskiy Prospekt’i takip edin. Kiliseye kadar gidip kilisenin önünde sağa, Timur Frunze Caddesi’ne (улица Тимура Фрунзе) dönün ve kırmızı tuğla binaya kadar devam edin. Biraz daha ilerlediğinizde duvara asılı Yandex logolu ve «Теперь налево» («Şimdi sola dön») yazılı tabelayı görürsünüz. Sola dönün ve geniş merdivenden yukarı çıkın. Ofisimize hoş geldiniz!
Kemerin altında bulunan sağdaki ilk giriş, Yandex ofisinin ana girişidir.
Yandex ofisinin kurye girişi Lev Tolstoy Cad. (no. 16) tarafındandır (ул. Льва Толстого, 16). Giriş kapısı Yandex logosunu taşır.

Araba ile

Lev Tolstoy Caddesi’ni veya Timur Frunze Caddesi’ni takip ederek Yandex logolu tabelararı arayın.
MOSCOW CITY YANDEX OFİSİ
Adres
Krasnogvardeyskiy Proyezd No.: 21, Blok C1, Giriş B, 123112, Moskova, Rusya
Nasıl gidilir

Yürüyerek

Moskova Merkez Çemberi’ndeki (МЦК/MTsK) Delovoy Center (Деловой Центр) istasyonundan veya Mejdunarodnaya (Международная) istasyonundaki Çıkış 2’den Testovskaya Cad.’ni (Тестовская улица) Moscow City binaları sağınızda ve TTK yolu ile MTsK tren hattı solunuzda kalacak şekilde izleyin. Yaklaşık 300 metre ileride sağda dış cephesi baklava biçimindeki plakalarla kaplı Oko-II İş Merkezi’ni (БЦ «Око II») görürsünüz. Yandex ofisi bu binada 11. katta bulunur. Yaklaşık 70 metre daha ileride bulunan Oko İş Merkezi (БЦ «Око») kulesinde Yandex ofisi 33-38. katları kullanır. Bu iki bina, otoparkın −1. (B1) katındaki yeraltı geçidiyle birbirine bağlıdır.

Araba ile

TTK yolundan 1. Krasnogvardeyskiy Proyezd’e (1-й Красногвардейский пр-д) dönüş yapın. Biraz ileride Oko II İş Merkezi’ni (БЦ «Око-II») ve ücretli otoparka girişi görürsünüz.
Otopark adresi: 1. Krasnogvardeyskiy Proyezd No.: 19 (1-й Красногвардейский пр-д, 19).
Novinski Bulvari'ndaki Yandex Ofisi
Adres
Novinskiy Bulvarı No.: 8, 121099, Moskova, Rusya
Nasıl gidilir

Yürüyerek

Açık mavi metro hattı üzerinden Smolenskaya istasyonuna gidin. İstesyon tek çıkışlıdır ve çıkışın karşısında bir yer altı geçidi bulunur. Bu yer altı geçidinden Sadovoye Koltso’nun diğer tarafına geçin. Ardından sağa dönün ve Lotte Hotel’i geçip Novıy Arbat Cad. kesişimindeki sütunlu tente altında bulunan ve panoramik asansörlü olan iş merkezinin girişine kadar yürüyün. Ofisin kurye girişi, Lotte Plaza İş Merkezi ile Lotte Hotel arasından geçen Kompozitorskaya Caddesi’nde bulunur.
Lacivert hattaki Arbatskaya metro istasyonundan Novıy Arbat Cad. boyunca yaklaşık 20 dakika yürüyün, ardından sola dönüp sütunlu tente altındaki iş merkezi girişine kadar devam edin.

Araba ile

Sadovoye Koltso’nun iç tarafından hareket ettikten sonra Kompozitorskaya Caddesi’ne dönüş yapın ve yer altı otoparkına girin.
Sadovnicheskaya ofisi
Adres
82/2 Sadovnicheskaya Street, 115035, Moscow, Russia
Nasıl gidilir

Yürüyerek

Metroyla gidiyorsanız ister yeşil, isterseniz kahverengi hattı kullanarak Paveletskaya (Павелецкая) istasyonuna kadar gidin ve Zatsepskiy Val (Зацепский Вал) Caddesi’ne doğru yukarı çıkın. Sola dönüp Zatsepskiy Val’ı takip edin. Malıy Krasnoholmskiy (Малый Краснохолмский) köprüsünü ve ardından Meçta (Мечта) kafesi binasını geçip Yandex’in bulunduğu Aurora Business Park adlı cam ve tuğla binayı görürsünüz.

Araba ile

Sadovoye Koltso’nun (Садовое Кольцо) iç tarafından hareket edin. Moskova Nehri üzerindeki köprüden sonra sağ taraftan devam edin ve Vodootvodnıy Kanal (Водоотводный канал) köprüsünün hemen önünde sağdaki Sadovniçeskaya Rıhtımı’na (Садовническая набережная) dönün. 50 metre ileride sağda girişi bariyerli misafir otoparkına girin. Buraya girmek için giriş iznini önceden almanız gerekir.
SKOLKOVO'DAKİ YANDEX OFİSİ
Adres
Skolkovo Innovatıon Center, Bolşoy Bulvar No.: 40, Amaltea İş Merkezi Sektör A, 121205, Moskova, Rusya
Nasıl gidilir

Yürüyerek

Belorusskaya, Begovaya, Fili, Slavyanskiy Bulvar veya Kuntsevskaya metro istasyonlarından MTsD-1 banliyö treniyle Skolkovo istasyonuna kadar gidin.
Skolkovo istasyonundan Orbion İş Merkezi üst geçit üzerinden Yandex ofisinin bulunduğu Amaltea İş Merkezine kadar gidin. Orbion İş Merkezi, trenden indiğinizde hemen karşınızda göreceğiniz büyük cam binadır.

Araba ile

Mojaysk Karayolu’ndan Moskova Çevre Yolu’na (MKAD) doğru hareket edin. MKAD’ı geçtikten sonra Minsk Karayolu dönüşüne kadar 3 km daha ilerleyip Skolkovo Innovation Center’daki Amaltea İş Merkezi’ne kadar gidin.
YANDEX MAĞAZASI VE MÜZESİ
Adres
Timura Frunze Cad. No.: 11/13, 119021, Moskova Rusya