yandex browser logo

Hızlı ve güvenli bir tarayıcıdan beklediğin her şey.

Senden ilham alır.

Tarayıcının başlangıç ekranının sağ kısmında bulunan kişiselleştirilmiş Zen, sana özel öneriler sağlamak için geliştirilen bir servistir. İlgini çekecek makalelerden blog yazılarına, haberlerden videolara kadar sana özel otomatik bir akış hazırlar. Zen akışa dahil edilecek önerileri doğru bir şekilde düzenlemek için ilgi alanlarını ve geri bildirimlerini analiz eder.

Hızına hız katar.

İnternet bağlantın yavaşlasa da hızın kesilmesin istiyorsan Turbo Mod tam sana göre. İnternetin hızı yavaşladığında sitelerin daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo Mod, hem bağlantını hızlandırır hem de tasarruf etmeni sağlar.

Seni güvende tutar.

Protect aktif güvenlik teknolojisi indirdiğin dosyaları virüslerden temizler, tehlikeli sitelere karşı seni uyarır, erişime açık olan ağlara bağlandığında şifrelerini korur. İnternet alışverişlerini ve banka işlemlerini güvenle yapmanı sağlar.

Aklındaki
soruları bilir.

istanbul trafik
Arama yaparken uzun uzun yazmana gerek kalmaz. Trafik ya da hava durumu hakkında arama yaparken cevabı ipuçlarında görürsün. Sen yazdıkça Yandex Browser sonuçları görüntüler, önerdiği sayfalardan seçim yapmanı sağlar. Daha önce ziyaret ettiğin siteler ve son aramaların da buna dahildir.

Rahat olduğu
kadar güzel.

Kolay kullanıma sahip tarayıcını kullanırken rahat eder, kendi zevkine göre tasarlayabilirsin. İstediğin arka planı var olan görsellerden seçebilir ya da kendi fotoğraflarından birini yükleyebilirsin.

Teşekkürler. Yandex.Browser indirme işlemi başladı.

Tarayıcını çalışır duruma getirmek için talimatları takip etmen yeterli.